23ste Internationaal Toernooi De Paddel - 25 & 26 augustus 2018

Deelnemers
    1ste Divisie (Betaling = officieel ingeschreven) max.20 teams
    1 Avranches Frankrijk 17/07/2018
    2 Belgium U21 A BelgiŽ 29/03/2018
    3 Condé sur Vire Frankrijk 18/05/2018
    4 Dragon Verenigd Koninkrijk 15/05/2018
    5 Gent BelgiŽ 13/12/2017
    6 Ieper BelgiŽ 23/02/2018
    7 KCWWSFLACCH Duitsland 04/07/2018
    8 KG Wanderfalke Essen Duitsland 14/08/2018
    9 KSV Rothe M√ľhle Essen Duitsland 16/07/2018
    10 Les PariNormands Frankrijk 16/06/2018
    11 MDR 2 Nederland 03/05/2018
    12 Meridian E Verenigd Koninkrijk 13/05/2018
    13 Michiel de Ruyter 1 Nederland 19/06/2018
    14 Rijnland A Nederland 08/01/2018
    15 Saint Nazaire Frankrijk 27/06/2018
    16 Saint-Omer Frankrijk 30/05/2018
    17 South African U21 Men Zuid-Afrika 17/04/2018
    18 The Tyson Rule Nederland 17/04/2018
    19 Thury-Harcourt Frankrijk 18/05/2018
    20 Viking Venlo A Nederland 25/02/2018
    21 _Waitinglist: Akv Odysseus Nederland
    22 _Waitinglist: Arjen Boelens Nederland
    23 _Waitinglist: East End Verenigd Koninkrijk
    Dames Divisie (Betaling = officieel ingeschreven) max. 10 teams
    1 Britany U21 Frankrijk 05/06/2018
    2 De Paddel Summerteam BelgiŽ 21/06/2018
    3 KKP Ladies Duitsland 02/06/2018
    4 KPM Ladies Duitsland 26/03/2018
    5 Meidericher Kanu Club Duitsland 21/06/2018
    6 MKSF Ladies Duitsland 17/03/2018
    7 Rothe Muehle Essen Ladies Duitsland 16/07/2018
    8 Saint Omer Frankrijk 17/07/2018
    9 South African Women Zuid-Afrika 17/04/2018
    10 1 free place BelgiŽ
    2de Divisie (Betaling = officieel ingeschreven) max. 24 teams
    1 Bichette Frankrijk 30/05/2018
    2 BKS BelgiŽ 03/05/2018
    3 Blackwater A Verenigd Koninkrijk 19/05/2018
    4 Britany U18 Frankrijk 05/06/2018
    5 Charleroi 2 BelgiŽ 14/06/2018
    6 Cherwell Verenigd Koninkrijk 26/03/2018
    7 Compiègne Kayak Frankrijk 08/05/2018
    8 Gekko BelgiŽ 06/02/2018
    9 Kamikaze Ierland 12/04/2018
    10 KKP1 Duitsland 24/05/2018
    11 MDR 3 Nederland 06/04/2018
    12 MKSF 1 Duitsland 17/03/2018
    13 MKSF 2 Duitsland 17/03/2018
    14 montigny en gohelle Frankrijk 22/06/2018
    15 Odysseus B Nederland 06/02/2018
    16 Red Rose Verenigd Koninkrijk 29/03/2018
    17 RKV 1 BelgiŽ 30/01/2018
    18 SG Silver Pirates Duitsland 24/05/2018
    19 St Albans Verenigd Koninkrijk 17/03/2018
    20 Titans Verenigd Koninkrijk 17/04/2018
    21 TNT BelgiŽ 23/02/2018
    22 Triton Lokeren 2 BelgiŽ 12/04/2018
    23 Vern sur seiche Frankrijk 21/06/2018
    24 With Fire Verenigd Koninkrijk 24/06/2018
    25 _Waiting List 1 Keistad B Nederland 04/07/2018
    26 _Waiting List 2 Rijnland B Nederland
    3de Divisie (Betaling = officieel ingeschreven) max. 16 teams
    1 Blackwater B Verenigd Koninkrijk 19/05/2018
    2 Britany U15 Frankrijk 05/06/2018
    3 Cherwell B Verenigd Koninkrijk 15/05/2018
    4 Condé sur Vire Jeunes Frankrijk 18/05/2018
    5 Kanoclub De Paddel Jeugd BelgiŽ 08/01/2018
    6 Kingston C Verenigd Koninkrijk 13/08/2018
    7 KSV Rothe M√ľhle Essen U16 Duitsland 16/07/2018
    8 Made in France Frankrijk 05/07/2018
    9 Meridian Mayflies Verenigd Koninkrijk 12/05/2018
    10 Meridian R Verenigd Koninkrijk 01/06/2018
    11 Meridian R2 Verenigd Koninkrijk 13/08/2018
    12 Rijnland D Nederland 11/06/2018
    13 Seawind Nederland 05/07/2018
    14 TNT 3 Turnhout BelgiŽ 24/05/2018
    15 Viking Canoe Polo Verenigd Koninkrijk 16/05/2018
    16 VKC Youth Verenigd Koninkrijk 17/05/2018
    17 _Waitinglist 1: KSV Rothe M√ľhle Essen C Duitsland




Secretariaat

Kanoclub De Paddel

Maddeliefjeslaan 7

8900 Ieper

Tel/Fax: +32 57 36 00 79

Email: tournament@de-paddel.be